Ekologiška kosmetika — nauja lyderė kosmetikos pasaulyje

ekologiska kosmetikaViena didžiausių moterų silpnybių ir priklausomybių gerąja prasme yra kosmetika. Tikriausiai reikėtų ilgai paieškoti tokios silpnosios lyties atstovės, kuri nenaudotų bent vienos kosmetikos priemonės. Ką čia kalbėti, galima lažintis, kad neatsirastų nei vienos! Šiomis dienomis kosmetika valdo didelę rinką, kasmet atsiranda naujų produktų  bei gaminių. Šiomis dienomis itin populiari ekologiška kosmetika. Ji iš visos rinkos išsiskiria unikalia sudėtimi, kokybe ir poveikiu odai.

Ekologiška kosmetika yra sertifikuota. Ekologiškai kosmetikai, priešingai nei populiariajai, keliami griežti reikalavimai: produktai turi būti pagaminti iš natūralių ir ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalinių žaliavų. Svarbūs tiek patys ingredientai, tiek ir jų perdirbimas. Perdirbant sudėtinius kosmetikos komponentus turi būti užtikrintas minimalus cheminių reakcijų kiekis, prekių pakuotės turi būti ekologiškai švarios ir neteršiančios aplinkos arba pagaminamos iš antrinių žaliavų.

Kodėl verta naudoti ekologišką kosmetiką?

Ekologiška kosmetika „draugiška“ ne tik žmogui, bet ir visai aplinkai. Pasirodo ekologiškos kosmetikos pradininkai dar septintajame dešimtmetyje buvo originalieji hipiai. Tuo metu pradėjo sklisti pirmosios ekologinės idėjos. Pastarosios įtakojo ir grožio industrijos, tiksliau kosmetikos, pramonę. Atsirado naujų gamintojų ir prekinių ženklų, pasisakančių už eko idėjas, natūralumą ir gamtos apsaugą.

Šiomis dienomis ekologiška kosmetika karaliauja rinkoje. Vis daugiau žmonių susimąsto apie savo sveikatą, apie juos supančią aplinką, todėl renkasi tik kokybiškus ir aukščiausius standartus atitinkančius produktus. Ekologiška kosmetika išsiskiria tuo, kad: gamyboje nenaudojamos naftos produktai, silikonai; ekologiškos kosmetikos sudėtyje nėra sintetinių kvapų, dažiklių ir parabenų; jos sudėtyje nėra gyvulinės kilmės ingredientų.