Kvepalai: ką rinktis šiltuoju metu laiku?

kvepalaiNors pavasaris dar tik skaičiuoja pirmas savo dienas, netruksime pastebėti, kaip į namus pasibels margaspalvė vasara. Ne paslaptis, kad atšilus orams, pakeičiame ir gyvenimo būdą bei tam tikrus įpročius: valgome daugiau šviežių vaisių bei daržovių, šiltus megztinius keičia plonos suknelės bei  trumpučiai šortai, skiriame daugiau laiko poilsiui, kelionėms, buvimui gryname ore. Yra ir dar vienas komponentas, kurį, atšilus orams, taip pat pakeičiame. Tai – kvepalai. Tad kaip rinktis kvepalus atšilus orams? Apie tai kalbėsime jau netrukus.

Lengviau, gaiviau, vėsiau

Būtent šie trys žodžiai tinka labiausiai tuo atveju, kai norime apibūdinti kvepalus, kuriuos verta pasirinkti šiltajam metų laikui: jei rudenį bei žiemą yra teikiama pirmenybė sodriems, sunkiems, ilgai išliekantiems aromatams, tai atšilus orams, viskas priešinga – vertėtų rinktis kur kas lengvesnius, gaivesnius bei vėsesnius kvepalus. Nežinote, kokie aromatai atitiktų šiuos reikalavimus? Puikiai tiks jūros brizo, citrusinių vaisių, ką tik nupjautos žolės kvapai.

Ir dar kai kas…

Nors ką tik indentifikavome, kokie turėtų būti kvepalai ir aromatai, kuriuos verta rinktis atšilus orams, dėmesį verta atkreipti į tai, jog yra ir dar keletas dalykų, kuriuos turite žinoti tuo atveju, jei atėjus šiltesniems orams, siekiate pasirinkti labiausiai tinkančius kvepalus. Bene vienas svarbiausių dalykų, į kurį yra verta atkreipti dėmesį, yra tas, jog pradėjus vasarai skaičiuoti pirmąsias dienas, neverta įsigyti daug buteliukų, kuriuose slypi lengvi bei gaivūs, vasarai tinkantys aromatai – pakaks vos kelių, juk vasara netruks praeiti. Maža to, labai svarbu nepamiršti ir to, jog gaivumas ir lengvumas nėra vienintelis savybės, pagal kurias vertėtų rinktis vasarai skirtus kvepalus –  ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kur ruošiatės dalyvauti: vienokius kvepalus verta rinktis tuo atveju, jei skubate į verslo susitikimą, kitokius – jei laukia vakarėlis su geriausiais draugais, dar kitokius,  jei ruošiatės kaitrią vasaros dieną praleisti paplūdimyje.

Na, o baigiant šią temą, belieka tik pridurti, kad panorėjus atnaujinti kvepalų asortimentą, nebūtina skubėti į artimiausių kvepalų parduotuvę – platų jų pasirinkimą galite rasti ir internetinėse parduotuvėse.