Prekės ir paslaugos

Ar brangi šarvojimo salės Vilniuje nuoma?

Neretai galime išgirsti, jog laidotuvės ne tik psichologiškai labai sunkus gyvenimo tarpsnis, bet kartu ir nemaža finansinė našta. Tuo labiau, kad kažkaip sutaupyti paprasčiausiai nėra galimybės, o ir galvoti apie tai sunkiu momentu norisi mažiausiai. Kadangi tuomet netrūksta ir daugybės kitų rūpesčių. Tačiau toks klausimas gali kilti labai natūraliai, o anksčiau tuo pasidomėjus vėliau galima išvengti didesnių išlaidų. Kadangi ir įkainiai už šių salių nuomą kiekvienuose laidojimo namuose gali skirtis pakankamai nemažai. Aišku, tam nemažai įtakos turi dar ir nuomos trukmė. Kuo ji ilgesnė, tuo suma bus didesnė. Tačiau įkainis tokiu atveju gali būti kaip tik mažesnis.

Kokių dar paslaugų gali prireikti?

Susisiekę su laidojimo namais galite gauti nemažai pasiūlymų, kurie galėtų laidotuves padaryti lengvesnes ir leisti išvengti dalies rūpesčių. Tačiau ar tikrai to reikia, ar gali pakakti ir šarvojimo salės Vilniuje? Aišku, atsisakyti nereikėtų skubėti, lygiai taip pat kaip ir sutikti. Geriausias variantas būtų viską apgalvoti ir kiekvieną iš pasiūlymų ar paslaugų įvertinti individualiai. Tuo labiau, kad didžioji dalis jų gali tikrai praversti. Kartais net savarankiškai pasirūpinti kažkokiomis smulkmenomis paprasčiausiai nebus laiko. O ir tą daryti nesinorės. Kadangi šiuo sunkiu momentu natūraliai norisi tinkamai atsisveikinti su mirusiuoju artimuoju. Tad tikrai verta pamąstyti apie papildomą pagalbą.

Kiek laiko reikia atsisveikinimui?

Tai kiekvieno asmeninis apsisprendimas. Tuo labiau, kad šiomis dienomis nėra kažkokios nusistovėjusios tradicijos. Todėl kartais šarvojimo salės Vilniuje nuomojamos net kelioms valandoms. Aišku, kartais ir pusdieniui, parai ar netgi dar ilgiau. Tiesa, pastarųjų variantų pasitaiko tikrai nedaug. Kadangi šiais laikais jau nėra įprasta kelias paras skirti atsisveikinimui. Tuo labiau, kad tai tikrai nelengvas procesas. Todėl reikėtų įsivertinti, jog visi norintieji ateiti suspėtų tą padaryti. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į laidotuvių laiką. Kadangi neretai būtent prie jo reikia derintis, kada bus išnešamas karstas arba urnoje esantys pelenai. Bet rekomenduojama tam skirti bent pusdienį laiko.