Prekės ir paslaugos

Buitinė technika – mūsų komforto ramstis

Žmonės Lietuvoje yra įpratę skųstis dabar turimomis gyvenimo sąlygomis, jie jaučiasi skriaudžiami ir išnaudojami. Toks mūsų visuomenėje tvyrantis jausmas žinoma yra natūralus ir tikrai negali būti smerkiamas, jis atsiranda iš didžiulės turtinės nelygybės, kuri yra itin aiškiai matoma visuose mūsų šalies miestuose ir miesteliuose. Skurstančiųjų daugėja ir jų atotrūkis nuo turtingųjų didėja kiekvienais metais. Tačiau, jei žiūrėtume į savo gyvenimus ne lygindami juos tarpusavyje, o iš istorinės perspektyvos, tuomet suprastume, kad gyvename pačiu geriausiu periodu žmonijos istorijoje ir net šeima, kuri visuomenės skalėje būtų vertinama kaip žemutinės vidutiniosios klasės atstovai, tikriausiai turi žymiai daugiau privilegijų, nei dvyliktame amžiuje gyvenę Europos didikai.

Džiovyklių remontasTik pagalvokite, dabar kiekviena šeima turi šaldytuvą, viryklę, televizorių (dažniausiai net ne po vieną), kompiuterį, skalbimo mašiną (dar prieš kelis dešimtmečius rūbų plovimas rankomis buvo laikomas visiškai normaliu buities darbu). Dažnai šeimos turi ir šiek tiek prabangesnius daiktus, tokius kaip indaplovės ar rūbų džiovyklės. Dar geriau yra tai, kad mes sau galime leisti šiuos daiktus pirkti gana dažnai, o jei jų keisti nenorime, tuomet galime pasinaudoti puikiai išvystytomis remonto paslaugomis. Pavyzdžiui, jei sugedo jūsų rūbų džiovyklė, tačiau naujos pirkti nenorite, tuomet jums tereikia internetinėje paieškoje suvesti „džiovyklių remontas“ ir jūs iškarto atrasite tokį meistrą, kuris jūsų norimu laiku atvažiuos į jūsų namus ir sutaisys sugedusį įrenginį (Vilniausmeistrai.eu). Todėl mūsų gyvenimas labai pagerėjo, net jei jį lyginsime su tokiu, kuris buvo prieš dvidešimt metų.

Šiandieninės gyvenimo sąlygos, galbūt ir nėra teisingos, tačiau mes gyvename tikrai patogiau nei gyveno mūsų tėvai ir seneliai, o jei lyginsime save su devyniolikto amžiaus aukštuomene, tuomet jiems tikrai niekuo nenusileisime. Žinoma, tai nereiškia, kad turėtume nereikšti savo nepasitenkinimo esama padėtimi, tačiau kartais tereikia minutėlei sustoti, atitraukti savo žvilgsnį nuo kasdienių rūpesčių ir sugebėti įvertinti tai ką turi šiandien, nes žmonės gyvenę prieš kelis dešimtmečius daugelio iš mūsų turimų patogumų negalėjo net įsivaizduoti, o tai jau yra žmonijos ir mūsų visuomenės pasiekimas.

lt_LTLithuanian