Namai

Dušo padėklai: privalumai, trūkumai ir pasirinkimo galimybės

Dušo padėklai yra vertinami dėl paprasto montavimo ir užtikrinto saugumo. Nors moderniuose vonios kambario interjeruose šių padėklų vis dažniau atsisakoma, vis dėlto ekspertai teigia, kad jų universalumo dar niekam nepavyko pranokti – padėklą galima pritaikyti skirtingai išvestoms kanalizacijoms, o plati formų ir dydžių pasiūla dušo padėklus leidžia pritaikyti įvairioje aplinkoje.

Dušo padėklai: privalumai ir trūkumai

Kaip ir minėjome, dušo padėklai vertinami dėl savo universalumo ir patogaus montavimo. Išskirtinė dizaino pasiūla leidžia išsirinkti įrangą, atitinkančią individualų skonį ir leidžiančią kurti interjero sprendimus, kurie derėtų prie bendros būsto atmosferos. Be to, kokybiški dušo padėklai pasižymi saugumu, t. y. tikimybė, kad iš padėklo ištekės vanduo, yra labai maža, todėl galėsite būti ramūs, kad jūsų grindys liks sausos ir neužliesite apačioje gyvenančių kaimynų.

Kalbant apie dušo padėklų trūkumus, paprastai minima tai, kad pasirinkus šį sprendimą, šiek tiek sumažėja dušo zona. Gali būti, kad vandens nutekėjimas taip pat bus prastesnis, kadangi šiuo atveju bus naudojamas sifonas. Vertėtų pagalvoti ir apie padėklų priežiūrą, kuriai teks skirti papildomo laiko.

Pagrindiniai dušo padėklų tipai

Kampiniai dušo padėklai. Šie padėklai dažniausiai montuojami vonios kambario kampe. Šis sprendimas leidžia sutaupyti erdvės, todėl yra vienas dažniausių pasirinkimų turint nedidelį vonios kambarį.

Pusiau apvalūs dušo padėklai. Šie padėklai leidžia efektyviai taupyti vietą. Kaip ir kampiniai padėklai, jie puikiai tinka montavimui vonios kambario kampe ir išsiskiria estetišku vaizdu.

Stačiakampio formos dušo padėklai. Tai universalus sprendimas, prisitaikantis prie įvairių erdvės reikalavimų. Tokie padėklai žavi savo formų ir dydžių galimybėmis, todėl leis nesunkiai įgyvendinti pasirinkto dizaino idėjas.

Gilūs dušo padėklai. Šie dušo padėklai dažniausiai pasirenkami kaip nedidelės vonios, puikiai tinka vaikų ar augintinių maudymui. Gilūs padėklai yra optimalus pasirinkimas mažose vonios kambariuose, kur dėl vietos trūkumo neįmanoma sumontuoti vonios. Be to, šie padėklai apsaugo nuo vandens prisitaškymo ant žemės.

Nestandartiniai dušo padėklai. Tai netradicinio dizaino gaminiai, dažniausiai pasirenkami originalumą ir išskirtinumą vertinančių pirkėjų, norinčių kurti unikalų vonios kambario interjerą. Nestandartiniai dušo padėklai puikiai tinka ir erdvėms, kurių išmatavimai neatitinka standartinių vonios kambario sprendimų.