Namai

Nauji butai Vilniuje – ne tik gyvenimui, bet ir investicijai

Nauji butai Vilniuje yra vienas dažniausių pasirinkimų, kai sostinėje perkamas būstas. Daugiabučiuose įrengti nauji butai yra modernūs, šiuolaikiški ir atitinka visus šiuolaikinio didmiesčio gyventojo poreikius. Todėl labai dažnai šie butai tampa pasirinkimu ne tik ieškant gyvenamosios vietos, bet ir investavimo galimybių.

Ieškantiems patogumo

Naujos statybos butai Vilniuje yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimų sprendimų. Dažniausiai jie yra ne tik stilingai išplanuoti, bet ir moderniai įrengti. Čia įrengiamos automatinės šildymo sistemos, o nauji daugiabučiai dažniausiai statomi pagal visus naujausius reikalavimus, todėl yra draugiški gamtai, padeda taupyti elektros energijos. Be to, labai daug dėmesio projektuotojai skiria butų saugumui, tad dažniausiai ;laiptinėse įrengiama stebėjimo sistema, o raktus ar įėjimo kodus keičia magnetinės kortelės.

Norintiems gyventi centre ir ne tik

Didžiulis naujų butų Vilniuje išskirtinumas yra tai, kad jie yra įvairiose miesto vietose. Gyventi didmiestyje nebūtinai reiškia gyventi miesto širdyje. Tačiau tokių pasiūlymų yra labai daug. Galite pačiame miesto centre ar senamiestyje įsigyti butą, kuris bus naujas ir šiuolaikiškas. Toks pasirinkimas dažniausiai patinka tiems, kurie į didmiestį atsikrausto gyventi aktyvų gyvenimą, kurie nori sutaupyti laiko ir greitai pasiekti miesto centrą bei čia esančius objektus.

Tačiau naujos statybos projektai siūlo ir išskirtinius pasiūlymus kiek toliau nuo miesto nutolusios dalyse. Pavyzdžiui, nauji butai Vilniuje gali būti šalia Neries krantinės arba prie pušyno. Tai vietos, kurios gali padėti atitrūkti nuo miesto šurmulio. Tokie butai puikiai tinka tiems, kurie po darbų namuose nori pasimėgauti ramybe ir gražiais vaizdais per langą.

Norintiems investuoti

Pastaruoju metu žmonės ieško naujų būdų investuoti pinigus arba įdarbinti turimas santaupas. Investicija į nekilnojamąjį turtą yra vienas geriausių sprendimų. Tai yra iš karto pradedanti atsipirkti idėja. Todėl jeigu turite santaupų ir svarstote, kaip jas geriausia įdarbinti, nauji butai Vilniuje gali būti puikiu pasirinkimu. Įsigijus vieną ar kelis butus, galėsite būti tikri, kad Jūsų pinigai dirba ir per metus nenuvertės. Įsigijus butą, jį galite nuomoti, o nuomos rinka sostinėje yra labai aktyvi. Taip kiekvieną mėnesį gausite tam tikrą sumą pinigų, o kartu ir turėsite investicijos garantiją – įsigytą nekilnojamąjį turtą. Jis visuomet galės tapti Jūsų naujais namais arba esant reikalui ar pritrūkus pinigų, galėsite butą parduoti, įkeisti, perleisti.