Apranga, mada,  Prekės ir paslaugos

Oficialus vyro stilius

pierre cardinSvečią visuomet sutinka pagal drabužį, todėl tinkama oficiali apranga formaliam susitikimui – yra neišvengiama būtinybė. Taigi, jei savo drabužių spintoje neturite oficialių drabužių, skirtų formaliems susitikimams ir su šiais drabužiais derančių vyriškų aksesuarų, tuomet pats metas šiais daiktais pasirūpinti. Vyriškas švarkas, kelnės, batai, stilinga vyriška piniginė ir vyriškas diržas, tai bene svarbiausios vyriškos aprangos detalės, kurias pasistengsime trumpai aprašyti.

Visų pirma, kiekvienas vyras savo spintoje privalo turėti švarką. Savo švarką reikėtų derinti su kelnėmis ar džinsais, todėl įsigyti kokybišką ir universalų vyrišką švarką yra būtina. Nors toks pirkinys gali būti šiek tiek brangokas, tačiau vertėtų atsiminti, kad kokybiškas ir gerai pasiūtas švarkas gali tarnauti ilgą laiką. Taigi, kartą tinkamai investavus į šią aprango detalę, dar ilgą laiką nesuksite galvos dėl naujo pirkinio. todėl investavus kartą – dėl šios aprangos detalės nereikės sukti galvos labai ilgą laiką.

Tvarkingos kelnės, tai dar vienas svarbus oficialios aprangos aspektas. Tvarkingoms kelnėms itin svarbus yra lygus kantas. Bendrai, tokio tipo kelnes galite rasti visose didesnėse vyriškais drabužiais prekiaujančioje parduotuvėje. Taip pat, norint kad nusipirktos kelnės derėtų prie kitų formalaus įvaizdžio drabužių ir aksesuarų, reikėtų pasirinkti klasikines ir universalias spalvas – juodą, pilką ar mėlyną.

Žinoma nereikėtų pamiršti ir marškinių su kaklaraiščiu. Šių detalių pasirinkimas yra labai didelis, todėl tiesiog reikėtų apsilankyti didesnėje vyriškų drabužių ir aksesuarų parduotuvėje ir išsirinkti labiausiai patinkančius ir besiderinančius aksesuarus.

Vyriški batai, tai dar viena svarbi detalė Jūsų oficialiame įvaizdyje. Batai žinoma, turėtų derėti prie jūsų pasirinktų drabužių. Tikriausiai esate kažkur girdėję taisyklę, kad vyriškų kelnių ir vyriško diržo spalvos, turėtų derėti prie vyriškų batų spalvos. Šie trys aksesuarai yra neatsiejami vienas nuo kito.

Vieni iš dažniausiai pasitaikančių vyriškų aksesuarų – tai Pierre Cardin piniginės. Šiuolaikiniam vyrui be savo piniginės, šiomis dienomis būtų labai sunku išsiversti. Juk savo piniginėse visi vyrai laiko grynuosius pinigus, mokėjimo ir nuolaidų korteles. Taigi rinkdamiesi savo aksesuarus, nepamirškite ir išsirinkti ir vyriškos piniginės.

Tuo atveju, jei kartu su savimi dažnai nešiojatės kompiuterį, mobilųjį telefoną, ar daug dokumentų, jums neišvengiamai reikia vyriškos rankinė. Žinoma besiderinančio su jūsų oficialiu stiliumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *