IT,  Prekės ir paslaugos

Samsung Galaxy S7 Edge kaina, kuria sumokėsite už rytojaus telefoną

samsung galaxy s7 edgeIšmanieji telefonai nuolatos tobulėja. Kiekvienais metais gamintojai pasiūlo mums kažką naujo. Tačiau tobulesnės technologijos reikalauja daugiau investicijų į tyrimus ir diegimus, todėl atitinkamai kyla ir įrenginių pagaminimo kaštai. Vis dėlto per trumpą laiko tarpą ne visuomet pavyksta išrasti kažką naujo, todėl neretai naujesnio tos pačios serijos įrenginio patobulinimai būna nežymūs, nors kainos skirtumas – akivaizdus.

Vienas populiariausių rinkos lyderių šiuo metu yra visiems gerai žinomo gamintojo Samsung produktas Galaxy S7 Edge. Ir Samsung Galaxy S7 Edge kaina iš tiesų patenka į prabangesnių įrenginių kategoriją. Pastarasis buvo išleistas nepraėjus nei metam nuo šio produkto pirmtako S6 Edge. Tačiau kainos skirtumas akivaizdus. Todėl pravartu palyginti šiuos du įrenginius ir išsiaiškinti ar Samsung Galaxy S7 Edge kaina atitinka įrenginio patobulinimus. Kaip tik tai šiandien ir atliksime.

Samsung Galaxy S7 Edge kaina ir bendra informacija

Pirmi pastebimi pokyčiai matomi vos pridėjus abu įrenginius. Tai matmenys. S6 Edge produkto dydis – 142,1×70,1×7 mm. Tuo tarpu naujojo įrenginio dimensijos kiek didesnės: 150,9×72,6×7,7. Didesnių dimensijų rezultatas – didesnis svoris: naujesnis produktas sveria 157g, kuomet S6 Edge modelio telefonai puikuojasi itin lengvu 132g svoriu. Tačiau šiuo atveju mažiau tikrai nėra geriau. Priešingai, papildomi 25g Jūsų kišenėje didelės įtakos neturi. Tačiau papildomas svoris suteikia įrenginiui net 1000mAh didesnę baterijos talpą: vietoje 2600mAh, gausite net 3600mAh, ir šį skirtumą tikrai pastebėsite.

Taip pat matomas ir kiek didesnis ekranas. Vietoje 5,1 colio įstrižainės ekrano bei 71,7% ekrano ir korpuso santykio gausite 5,5 colių ekraną ir 76,1% santykį. Tai reiškia kad nors Samsung Galaxy S7 Edge kaina kiek aukštesnė, už ją gausite didesnį įrenginį su didesniu ekranu. Tačiau svarbu yra tai, jog šis ekranas užims didesnę įrenginio dalį, ne S6 modelio ekranas. Tai reiškia kad didesnis korpusas šį kartą išnaudotas gerokai optimaliau. Kalbant apie vaizdo kokybe, pastebimi nežymūs pokyčiai. Abiejų ekranų rezoliucijos išlieka tokios pat: 1440×2560 taškų. Tačiau naujieji telefonai turi didesnį ekraną: 577 taškų colyje vietoje 534.

Aukštesnė Samsung Galaxy S7 Edge kaina už geresnį procesorių?

Pažvelgus į įrenginį iš vidaus pastebėsite ir svarbiausios įrenginio dalies – centrinio procesoriaus patobulinimą. Abu įrenginiai gali pasigirti aštuonių branduolių procesoriais. Tačiau naujieji gamintojo telefonai vietoje 1,5GHz procesoriaus turi 1,6GHz. Nenusivilsite ir operacine atmintimi. S7 Edge siūlo jums 4GB RAM operacinės atminties. Tuo tarpu S6 Edge – tik 3GB. Vis dėlto 3GB RAM taip pat yra daug, nes dažniausiai nauji šiuolaikiniai telefonai šioje srityje apsiriboja vos pora gigabaitų.

Kad ir kaip bebūtų, pastebimi patobulinimai matomi ir atminties praplėtimo galimybių atžvilgiu. Kiek didesnė Samsung Galaxy S7 Edge kaina suteiks Jums galimybę microSD kortelės pagalba vidinę atmintį papildyti net 200GB. Deja, S6 Edge modelyje turėsite tenkintis jau esama vidine atmintimi.

Taigi apibendrindami galime teigti, jog šie telefonai tikrai nėra rinkodaros triukas. Gamintojai iš tiesų patobulino įrenginį, todėl Samsung Galaxy S7 Edge kaina yra verta kiekvieno euro cento, kurį sumokėsite. Patraukliausiomis kainomis šį stulbinantį telefoną visuomet galite įsigyti apsilankę delo.lt. Trūksta pinigų? Tai tikrai ne problema. Šioje elektroninėje parduotuvėje net pačius prabangiausius įrenginius galite įsigyti lizingu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *