Siuntu sekimas
Prekės ir paslaugos

Siuntų siuntimas – populiari šiuolaikinė paslauga

Siuntų siuntimas šiandien tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Ir tam didžiulės įtakos turėjo el. prekybos išpopuliarėjimas. Tai savo ruožtu nulėmė ir labai spartų kurjerių teikiamų paslaugų tobulėjimą, todėl vis daugiau vartotojų jiems prireikus ėmė naudotis kurjerių paslaugomis.

Tačiau nors kurjerių pasiūla yra labai didelė, vis dar yra žmonių, kurie patys niekuomet nebuvo kreipęsi dėl siuntų siuntimo paslaugų. Todėl jei tai bus pirmasis kartas, kai jūs bandysite pasinaudoti kurjerių paslaugomis, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą naudingų detalių.

Siuntos kainų skaičiuoklė

Pirmiausia vartotojams paprastai būna aktualu, kokia bus jų siuntos pristatymo kaina. Tai šiandien sužinoti nėra labai sudėtinga, kadangi galima pasinaudoti siuntos kainų skaičiuokle. Į ją reikia įrašyti pakuotės duomenis (išmatavimus ir svorį) bei siuntėjo ir gavėjo šalį. To visiškai pakanka, kad sistema galėtų pateikti ir siuntos kainą.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad pasitaiko atvejų, kai žmonės iš anksto nežino, kokie bus tikslūs siuntos duomenys. Ir nors geriausia turėti tikslius duomenis, nevisiškai tikslios informacijos pateikimas nėra didelė problema, kadangi paprasčiausiai vėliau kurjeriai paskaičiuoja tikslią sumą ir klientui reikia sumokėti papildomą kainą.

Siuntos siuntimo kainai įtakos turi įvairūs veiksniai, pvz., siuntos svoris ir jos išmatavimai (svarbu atminti, kad net jei siunta yra labai lengva, tačiau jos išmatavimai yra ypač dideli, bus atsižvelgiama į tūrį, o ne svorį), šalis į kurią bus siunčiama siunta, pasirinktas pristatymo greitis ir kt.

Siuntų sekimas

Jei kurjerių paslaugomis bandysite pasinaudoti pirmą kartą, jums taip pat gali kilti klausimas, kaip jūs galėsite žinoti, kur yra jūsų siunta ir kada ji bus pristatyta. Laimei, šiuolaikiniai kurjeriai savo klientams suteikia galimybę sekti siuntas ir atlikti jų paiešką. Siuntu sekimas yra labai patogus ir praktiškas sprendimas, leidžiantis visuomet žinoti, kaip keliauja siunta ir kur ji konkrečiu metu yra.

Kiekvienai siuntai yra suteikiamas unikalus kodas, kurio pagalba sistemoje galima atlikti siuntos paiešką ir stebėti jos kelionę. Ir šiuo atveju siuntų sekimas gali būti vykdomas tiek Lietuvoje siunčiamoms siuntoms, tiek ir toms, kurios keliauja į įvairias užsienio šalis. Tokiu būdu užtikrinama, kad siunta nepasimes ir klientas visuomet žinos, jog siunta keliauja saugiai.